Monday, January 3, 2011

Head uut aastat!

Siirad vabandused eelkõige inimeste ees, kes seda blogi jälgivad! Olen olnud lohakas ja lasknud eng blogimaailmast sel välja end tuua, kuid uuel aastal üritan uue hooga. Niisiis , ma ei oskagi kuskiltmaalt alustada, toimunud on palju ja samas ka ei ole...

Talveball- toimus 17.detsember minu koolimajas, mul olid pikad monoloogid kas minna või mitte minna, muiudgi oli kahju minemata jätta, sest olin isegi kaasa aidanud kaunistamises samas mul polnud absoluutselt tuju, pealegi mu kaaslane oli haigeks jäänud. Pärast seda sain ma kohe kolm kutset muidugi aga ma ei tahtnud enam, võinoh, ma polnud oma minekus kindelgi, nii et ma ei hakanud neile lubama midagi. Igastahes kui ma oma kleidi kätte sain , tundsin et ma pean minema. Seega nautisin ma üksikute naiste seltsis õhtut ja näksisin piparkooke, muidugi sain ma ka tantsida!

Järgmine päev käisin ma Kullas peol, ma ei hakka lahkama igat peotundi ja igat Dj'd eraldi vaid ütlen lihtsalt ja selgelt- peol polnud viga, tähendab pidu oli hea, ei saa kurta.

Jõulud- pühad mida minumeelest ei peaks tähistama, kommerts ja kõike muud veel, ma hetkel ei viitsi seda teemat lahata, sest jõulud on nüüdseks juba läbi. Süüa vähemalt sai.

Kinoskäik- käisin oma sõbraga kinos, Vaatasime Harry Potterit. Välja toon selle et Harry Potter on meganunnu, Ron võiks juba Hermionele öelda välja et ta armastab teda -_- ja kurat, MIKS DOBBY PIDI SUREMA??? Ma reaalselt poetasin pisara. Igastahes pärast kino oli kohvikusse minek, mis ei kukkunud kahjuks välja,

Aastavahetus- mõnus kodusolemine, söök, söök ja veel sööki. Tegime emmega taaskord Creme Caramel'i ja ma taaskord olin õnnes seda süües, sain nautimuse igast ampsust eraldi. Telekast tuli igast häid asju eesotsas siis Tujurikkujaga. Mingiaeg liikusime sõpradega kuusealla ja nautisime ilutulestikku, ausalt öeldes ma ei mäleta seda, sest me üritasime rahvast läbi pugeda. Mis seal ikka, otsisin sõpru ja soovisin head uut! Suutsin ka kuuse all oma telefoni kaotada (nüüdse seisuga on ta mul juba tagastatud:)) edasi oli sõbrapool rahulik õhtu, tegin meestele muffineid, meestele , sest et ma olin ainus naine 7 mehe seas, päris uhke tunne oli. Ja nii ta möödus.

Ma ei oskagi midagi lisada, ehk peagi toimub mu elus midagi huvitavat? Mine tea!
No comments:

Post a Comment